Skip to main content

Találat: Kapu Tibor

Kapu Tibor vezetésével fog folytatódni a magyar űrprogram

„Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban. Az esemény megnyitóján Tanács Zoltán a HUNOR-programot egy katalizátornak nevezte, és elmondta: bár a program az év végén lezárul, szeretné, ha folytatódna a megkezdett fejlődés, és erre a fél évre felkérte Kapu Tibort a program vezetésére. Farkas Bertalan generációknak adott maradandó élményt, és egy soha nem felejthető érzést, majd pontosan egy évvel ezelőtt, 2025. június 25-én ugyanez az érzés söpörhetett végig az országban – idézte fel az...

Read more