Megalakult az intézmény átadást koordináló bizottság Somogyban
„A mai alakuló üléssel kezdte meg működését a megyei intézmény átadást koordináló bizottság, mely az eddig a Somogy Megyei Önkormányzat által fenntartott gyermekvédelmi, szociális ellátó hálózati,középfokú oktatási valamint a közművelődési intézmények állami fenntartásba történő átadását segíti. A 12 tagú bizottságot a Somogy Megyei Kormányhivatal, a Somogy Megyei Önkormányzat valamint a Magyar Államkincstár Megyei Igazgatóságának tisztségviselői alkotják, melynek elnöke Juhász Tibor Somogy megyei kormánymegbízott. Az alakuló ülésen a felek egyhangúan megállapodtak abban, hogy a 2012. január elsejei határidőig történő intézményátadás megnyugtató módon, a...
Read more