Átadták a Békési Járási Hivatal új épületét
„Modern, kulturált körülmények között intézhetik ügyeiket mostantól a békésiek, átadták ugyanis a Békési Járási Hivatal új épületét. A területi közigazgatásért felelős államtitkár azt mondta: legalább ennyire fontos az is, hogy a megújult épület pozitívan hat az ott dolgozókra és a munkájukra. A kormányhivatali rendszerben eddig 114, jövőre az év első feléig pedig több mint 250 épületet újítanak fel – emelte ki Dr. Kovács Zoltán. Az államtitkár hozzátette: közel 350 épület újul meg ebben a kormányzati ciklusban, ezek közül az egyik a Békési...
Read more